Ocieplane hale namiotowe

Galeria zdjęć całoroczne ocieplane hale namiotowe o konstrukcji stalowej, wszystkie hale spełniające wymaganie odnośnie obciążeń dachu śniegiem czy wiatrem.

 

Hala namiotowa Zduny koło Krotoszyna

dsc00007 Ocieplane hale namiotowe

Hala namiotowa pokryta na ścianach płytą warstwową z wypełnieniem EPS grubości 10cm, dach natomiast to podwójna plandeka wypełniona również styropianem o grubości 10cm, konstrukcja stalowa spełniająca obciążenia dla I strefy wiatrowej oraz I strefy śniegowej.

kliknij tutaj aby obejrzeć galerie

 

Hala namiotowa Elektrownia Opole

zdjecie57 1406x1050 Ocieplane hale namiotowe

Hala namiotowa całoroczna ocieplana, Hala zbudowana na terenie Elektrowni Opole, hala będzie służyć jako pomieszczenie do testów uzdatniania wody.

kliknij tutaj aby obejrzeć galerie

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news