Całoroczne hale namiotowe

Wykonujemy całoroczne hale namiotowe zgodne z Polskim prawem czyli przewidziane dla danej strefy śniegowej oraz wiatrowej.  Podział poniżej:

Proszę o zapoznanie się z tekstem „odporność śniegowa hal namiotowych

Nie są to hale pseudo „całoroczne” gdzie konstrukcja przewidziana jest np. na 20KG/m2 opadów śniegu, płatwie dachowe w ogóle nie są uwzględniane w projekcie gdyż nie jest możliwe wykonanie płatwi dachowych z profila stalowego o wymiarach 6cm x 6cm długości 5m i grubości 2mm spełniających obciążenie dla nawet najmniejszej strefy śniegowej czyli 70Kg/m2. Pozwala nam to na nie używanie w umowach czy zamówieniach stwierdzeń „hala w okresie zimowym powinna zostać rozebrana bądź odśnieżana” a pełną odpowiedzialność za szkody wynikłe z zawalenia się takiego obiektu ponosi Inwestor czyli klient.

Strefa I – 0,7 Qk, kN/m2
Strefa II – 0,9 Qk, kN/m2
Strefa III – 1,1 Qk, kN/m2
Strefa IV – 0,003H ≥ 0,9 gdzie H – wysokość w m n.p.m. H ≤ 1000 m1)
1)Dla H > 1000 m Qk należy ustalać indywidualnie.

Wartości w przybliżeniu:
Strefa I – 71 kg / m2
Strefa II – 91,7 kg / m2
Strefa III – 112 kg /m2

- Klient otrzymuje projekt budowlany przygotowany przez osoby z uprawnieniami, każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie dla danej inwestycji, w projekcie uwzględniony jest Inwestor oraz miejsce inwestycji, obiekt podparty takim projektem możemy nazywać jako całoroczne namioty magazynowe czy całoroczne namioty magazynowe.

- Wykonujemy hale z rozstawem ram kratowych w modułach co 2,5m eliminując zgrzewanie plandek z dwóch rolek.

- Udzielamy 60 miesięcznej gwarancji w całym okresie użytkowania, nie tylko w czasie braku opadów śniegu.

- Do produkcji używamy jedynie atestowanych pokryć, akcesoriów oraz stali z legalnej dystrybucji

- Posiadamy bazę sprzętu,  narzędzia renomowanych firm Hitachi, Makita, co umożliwia nam szybkie działanie oraz brak obciążenie klienta dodatkowymi kosztami w postaci różnego rodzaju wynajmu sprzętu.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news