Dlaczego hala stalowa a nie aluminiowa

Firma nasza zajmuje się produkcją hal namiotowych o konstrukcji stalowej, konstrukcji w postaci kratownic płaskich.

Dlaczego konstrukcja stalowa a nie aluminiowa?

Jest wiele czynników które przemawiają na korzyść hal o konstrukcji stalowej, najważniejsza to wytrzymałość stali jest ona wyższa od aluminium przy tych samych rozmiarach profili. W przypadku stali zwiększona jest również wytrzymałość temperaturowa.

Ofertę swoich hal kierujemy do klientów którzy nie traktują ich jako obiekty potrzebne na kilka dni użytkowania lecz dłuższy czas. Konstrukcje hal zgodne są z normą PN-80/B-02010 co stanowi iż jest to budowla całoroczna

Wszystkie nasze hale namiotowe można w przyszłości pokryć materiałem o wadze ~15kg/m2 co daje możliwość użycia do tego np. płyty warstwowej z wypełnieniem styropianem grubości 15cm

Jesteś zainteresowany zakupem hali zadzwoń lub napisz

796 36 81 59 lub biuro@patmat.com.pl

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news