Hale namiotowe jako Namioty magazynowe

Namioty magazynowe to bardzo dobre rozwiązanie problemu braku powierzchni magazynowej. Namiot magazynowy inaczej mówiąc hale namiotowe mogą Państwo użytkować na tzw. zgłoszenie budowlane co znacznie przyspiesza czas inwestycji. Całkowity czas  inwestycji może zamknąć się w okresie dwóch miesięcy, co przy budowie magazyny tradycyjnego jest czasem nierealnym. Produkowane przez nas namioty magazynowe nie odbiegają parametrom technicznym od zwykłych hal stalowych. Konstrukcje stalowe dostosowane są do Państwa  strefy wiatrowej oraz występującej na Państwa terenie strefy śniegowej, co jest bardzo ważnym czynnikiem użytkowania hali namiotowej magazynowej w okresie zimowym.

Namioty magazynowe mogą być wykorzystywane do rożnych celów, dlatego stworzyliśmy odmianę namiotów magazynowych nie ocieplanych oraz namiotów magazynowych ocieplanych, pokrytych na ścianach płytą warstwową na dachu zaś podwójna plandeką wypełniona styropianem.

Przykładowe hale namiotowe magazynowe ocieplane jak również nie ocieplane można obejrzeć w galerii

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem namiotu magazynowego prosimy o kontakt 796 36 81 59 lub mailem biuro@patmat.com.pl

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news