Montaż hali namiotwej oraz wykonanie

Jedną z najważniejszych rzeczy w każdej inwestycji budowlanej jest dokonanie wszystkiego zgodnie ze sztuką budowlaną, w przypadku hal namiotowych jednym z ważniejszych czynników jest montaż hali namiotowej.

Konstrukcje przez nas spawane kontrolowane są w trakcie wykonawstwa przez inżyniera podpisującego projekt budowlany, co gwarantuje Państwu dokładność wymiarów, poprawność spawów oraz prawidłowe materiały użyte do produkcji.

Kolejnym aspektem jest montaż, jesteśmy firmą posiadającą zaplecze narzędziowe, samochody dostawcze, samochód z dźwigiem, umożliwia nam to wykonywanie wszystkiego bez obciążania dodatkowymi kosztami inwestora w postaci wynajmu sprzętu.

dsc09868 Montaż hali namiotwej oraz wykonanie

Pełnienie złożonej funkcji  technologicznej hal namiotowych(produkcyjnej,eksploatacyjnej) oraz ochrona wnętrza przed wpływami otoczenia ma zasadniczy wpływ na budowę strukturalną i rodzaj ustroju nośnego budynku halowego.Montaż hali namiotowej to połączenie jej wszystkich elementów składowych z zachowaniem  wzajemnych relacji miedzy nimi,ponieważ każdy z tych elementów ma spełniać określone zadanie konstrukcyjne lub funkcjonalne.Często także stosuje się rozwiązania w konstrukcji i montażu hal namiotowych w których elementy składowe spełniają podwójną funkcje.Głównym układem nośnym hali jest szkielet złożony z poprzecznych ustrojów(ram) nośnych połączonych ze sobą i  usztywnionych stężeniami.Na budynek hali działają obciążenia pionowe (od ciężaru własnego,śniegu,suwnic ) oraz poziome prostopadłe i równoległe do osi podłużnej obiektu (od wiatru,suwnic,temperatury ). Niezwykle ważna  w tym wypadku jest rola projektanta, który musi wykonać analizę geometryczna a zadanie to nie jest łatwe szczególnie w nietypowych sytuacjach projektowych.Równie odpowiedzialną funkcje ma ekipa budowlana która musi spełnić wszystkie reguły aby montaż hali namiotowej odbywał się zgodnie z wytycznymi projektu co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo. Nasze ekipy budowlane, ucząc się naturalnie na  cudzych błędach nie dopuszczają błędów w  wykonywanym montażu hali namiotowej dzięki czemu stanowi ona solidny i bezpieczny budynek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news