Hale stalowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hali stalowej przemysłowej zapraszamy do kontaktu, wykonujemy hale stalowe wraz z montażem z przesłanego projektu budowlanego jak również posiadamy własne zaplecze projektowe które wykona projekt pod Państwa wymagania.Oferujemy profesjonalne konstrukcje stalowe,montaż jak i  duże doświadczenie w zakresie budowy hal stalowych.Nasze hale stalowe stanowią  najwyższą jakość jak i odznaczają się wysokim bezpieczeństwem użytkowania.

Hale mogą być wykonane w wersji lekkiej czyli z kratownic płaskich jak również w wersji ciężkiej z dwuteowników IPE, HEB, wszystko zależy od indywidualnego spojrzenia i dobrania najbardziej odpowiedniej wersji.

Zaletą obiektu stawianego z konstrukcji stalowej jest jego szybki termin budowy i stosunkowo niskie koszty w porównaniu budowa trwale związaną z gruntem jak również nie wymagane jest pozwolenie na budowę.

Pokrycie ścian i dachu może zostać wykonane z:

- Płyty warstwowej
- Blachy trapezowej
- Wypełnione ścianą murowaną (silikat, beton komórkowy)
- Płytami dekoracyjnymi PCV
- inne na zamówienie klienta

Oferujemy również

- wykonanie wszelkich instalacji, sanitarnych, elektrycznych
- wykonanie fundamentów
- posadzki

- instalacji elektrycznej, hydraulicznej

Hale stalowe możemy wzbogacić o wydzielenie części przeznaczonej na użytkowanie jako biuro jak również możemy część biurową dobudować jako całkowicie niezależną część. Pomieszczenia biurowe możemy wykonać pod klucz.

O kształcie i wielkości budynku halowego decydują wymagania eksploatacyjne.Z uwagi na przeznaczenie tych budynków rozróżnia się hale stalowe:przemysłowe,użyteczności publicznej,obsługowe i składowe.

Hale stalowe  przemysłowe są to budynki przeznaczone do realizacji określonego celu produkcyjnego.Konstrukcja hali powinna być dostosowana do założonego przeznaczenia obiektu zapewniając optymalne i prawidłowe jego użytkowanie oraz co najważniejsze spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa.

Hale stalowe składowe są obiektami magazynowymi związane z transportem,handlem.Zazwyczaj wyposażone w urządzenia dźwigowo-transportowe i przenośnikowe.

Hale stalowe użyteczności publicznej(sportowe,wystawowe) a także masowej obsługi  (handlowo-usługowe,lotnicze,autobusowe,hangary)maja bardzo zróżnicowane rozwiązania konstrukcyjne ustrojów nośnych.Funkcje tych obiektów narzucają specjalne wymagania nie tylko architektoniczne ,konstrukcyjne (duże rozpiętości) i instalacyjne ale również akustyczne ,przeciwpożarowe,ewakuacyjne itp.Takie obiekty budowlane projektowane są na indywidualne zamówienie klienta.

 

 

Jeżeli szukasz tańszego rozwiązania, hale namiotowe to najlepszy zakup.

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news