Hale stalowe cena

Koszt wybudowania hali stalowej zależy głównie od wymagań stawianych przez Inwestora. Poznając Państwa wymagania będziemy mogli określić koszt wybudowania hali od a do z.

Podstawową rzeczą potrzebna do wyceny  to wymiary zewnętrzne całości obiektu, rozpiętość ,jego długość, szerokość oraz wysokość .   Kolejna kwestia to obudowa ścian i dachu, cena zmienia się w zależności od użytego materiału, może to być  plandeka, blacha trapezowa,  płyta warstwowa która posiada odmiany z wypełnieniem styropianem, pianą PUR, lub wełną mineralną.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny
biuro@patmat.com.pl
tel. kom. 796 36 81 59

Lub za pośrednictwem formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email

Telefon kontaktowy (wymagany)

Typ Hali:

Wymiary hali:

Bramy, Okna, Drzwi

Miejsce inwestycji

Treść wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news