Konstrukcje stalowe

Firma PatMat sp. z o.o. produkuje wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe. Jeżeli poszukujesz wykonawcy do budowy konstrukcji stalowej spawanej lub skręcanej wykonamy ją dla Ciebie.

Konstrukcje stalowe wykonywane przez nas charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania, możemy je wykonać na podstawie projektu dostarczonego przez Państwa lub wykonać projekt konstrukcyjny wraz z obliczeniami oraz projektem wykonawczym we własnym zakresie.

Każda wykonana konstrukcja może zostać pomalowana proszkowo lub jeżeli warunki techniczne na to pozwalają ocynkowana ogniowo co zabezpieczą ją przed rdzą na bardzo długi okres czasu.

Przykładowymi konstrukcjami jakie możemy wykonać są:

- Konstrukcje hal
- Antresole magazynowe
- Wiaty, garaże
- Maszyny
- Podnośniki

oraz wiele innych.

Każde zamówienie konstrukcji stalowej rozpatrywane jest indywidualnie, jak również indywidualnie wyceniane na podstawie czasu poświęconego do jej wykonania oraz zużytych do tego materiałów.

Firma nasza posiada również ekipę montażową która na Państwa życzenie zmontuje wyprodukowaną konstrukcję we wskazanym miejscu.

Głównie produkujemy hale namiotowe oraz hale stalowe i w tym się specjalizujemy, dlatego wykonujemy konstrukcje wielkogabarytowe, maksymalne wymiary jednostkowego spawanego elementu mogą wynosić 15m x 2m x 3m, zaś maksymalny element który możemy wykonać wraz z powłoką cynkową to 12 x 2 x 1m

Konstrukcje stalowe Łódź PatMat

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news