Ogrodzenia metalowe

Produkujemy ogrodzenia metalowe, przęsła ogrodzeniowe cynkowane oraz malowane proszkowo.

Posiadamy różnorodne wzory, jesteśmy w trakcie realizacji systemów ogrodzeniowych mieszanych, będą to serie przęseł ogrodzeniowych które będzie można dowolnie łączyć ze sobą tworząc niepowtarzalny efekt wizualny. Mamy nadzieję że ten system ogrodzeniowy okaże się spełnieniem marzeń każdego klienta.

Ogrodzenia metalowe to również gwarancja trwałości na wiele lat użytkowania. Przęsła ogrodzeniowe metalowe spawane posiadają dużo większą odporność na działania czynników zewnętrznych niż w przypadku siatek zgrzewanych czy płyt betonowych które bardzo szybko mogą zostać zniszczone.

 

Tagi:

Ogrodzenia metalowe, przęsła ogrodzeniowe

Hale namiotowe PatMat
Masz pytania? skontaktuj się z nami.

sklep@patmat.com.pl
Newsy o „pseudo” całorocznych halach namiotowych
zawalona hala namiotowa w Bydgoszczy Zawalił się dach lodowiska na Wyżynach w Bydgoszczy! Na szczęście nie ma poszkodowanych. Wszyscy korzystający z lodowiska zostali ewakuowani.
źródło http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130119/BYDGOSZCZ01/130119131 Zawalona hala namiotowa   Osów: Zawaliła się hala. Dobrze, że nikt nie zginął Nie możemy jeździć konno w hali na Osowie - mówi nasza czytelniczka. - Kilka tygodni temu zawaliła się pod naporem śniegu.
źródło: http://www.mmszczecin.pl/238055/2011/1/7/osow-zawalila-sie-hala-dobrze-ze-nikt-nie-zginal?category=news